KONSULTACJE

Jak zacząć? 
Skontaktuj się

Ustalimy termin  

Otrzymasz mailowo instrukcję 
link do połączenia, sposób opłaty
Rozpoczynamy sesję

Nasza wideo rozmowa odbędzie się na  sprawdzonej, bezpiecznej i prostej w obsłudze platformie komunikacyjnej.  

Podczas takiego spotkania przestrzegam zasady poufności oraz wszelkich zasady wynikających z etyki zawodowej.
Obecnie brak zapisów na otwarte grupy treningowe. Napisz i zostaw kontakt, a otrzymasz informację, gdy tylko utworzy się grupa treningowa odpowiadająca na Twoje potrzeby. 
Zapraszam do skorzystania z oferty treningów kompetencji. Warsztaty te skierowane są do osób pracujących w zespołach, kadry menagerskiej, lub też osób odczuwających trudności w relacjach interpersonalnych.  
Od 2010 roku prowadzę warsztaty i treningi dla firm i grup otwartych oferując uczestnikom aktywne angażujące ćwiczenia oraz program warsztatów przygotowywany specjalnie z uwzględnieniem potrzeb uczestników.  Jeśli poszukujesz treningu dla swojego zespołu zapraszam do kontaktu. 
Gry Zespołowe

Trening teambuildingowy. W całości praktyczne warsztaty kształtujące bazowe umiejętności funkcjonowania w grupie. Seria ćwiczeń wzmacniającym zarówno otwartość na innych członków zespołu jak i wyzwalanie własnej inicjatywy dla dobra grupy.
Jak Ci to powiedzieć? 

Trening komunikacji interpersonalnej. Jak skutecznie komunikować swoje potrzeby, udzielać informacji zwrotnej oraz konstruktywnej krytyki. Jak uniknąć szkodliwych dla komunikacji schematów i nawyków komunikacyjnych. Praktyczne ćwiczenia rozbrajania sytuacji konfliktowych. 
Outside the box! 
 
Warsztaty kreatywności. Jak wyzwolić twórcze myślenie, pokonać blokady swojej kreatywności? Seria ćwiczeń grupowych, które zarówno silnie integrują grupę jednocześnie zwiększając poczucie akceptacji. 

Joanna Jóskowiak

 

tel. 797 788 740

 

joskowiak.joanna@gmail.com

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!