O mnie

Pomysł o własnym miejscu w przestrzeni internetowej pojawił się już dawno i przez długi czas kiełkował w mojej głowie. Wraz ze zdobywaniem kolejnych doświadczeń zawodowych, podnoszeniem kwalifikacji, dojrzewała i myśl o stworzeniu miejsca, w którym swoją wiedzą i spostrzeżeniami będę mogła podzielić się z innymi. Miejsca, w którym wspólnie poszukamy pytań, na które użytecznym byłoby znalezienie odpowiedzi.


Z wykształcenia jestem psychologiem i terapeutą. Aktualnie pracuję jako psycholog szkolny w szkole podstawowej oraz jako terapeuta/wychowawca w świetlicy socjoterapeutycznej- w związku z tym każdego dnia mam kontakt z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami i opiekunami.

Swoją pracę bardzo szanuję, lubię i doceniam- każdego dnia stawia przede mną nowe wyzwania, kwestionuje posiadaną już wiedzę, zmusza do ciągłego poszukiwania odpowiedzi i rozwijania siebie (zarówno w kontekście pracy zawodowej, jak i życia prywatnego).


Do tej pory swoimi przemyśleniami dzieliłam się pisząc (samodzielnie lub z innymi osobami) artykuły popularnonaukowe. M.in.:

  • "Tożsamość młodych ludzi" Remedium
  • "Zabawa w życiu przedszkolaka i ucznia" Przed szkołą
  • "Dziecko w świecie emocji" Przed szkołą
  • "Bigoreksja" Remedium
  • "Środowisko uczenia się a motywacja i poczucie kompetencji dziecka" Przed szkołą
  • "Wielokulturowość w szkole" Remedium

Współorganizowałam i brałam czynny udział w konferencjach środowiskowych i ogólnopolskich, prowadziłam warsztaty dla młodzieży i dorosłych oraz projektowałam materiały edukacyjne dla rodziców i nauczycieli.

Cały czas rozwijam swoje kompetencje biorąc udział w dodatkowych szkoleniach i kursach, żeby swoim klientom, którymi często są dzieci i ich rodziny udzielać profesjonalnego i potrzebnego im wsparcia.

Prywatnie jestem miłośniczką gorzkiej kawy, kotów i kultury krajów azjatyckich- w szczególności Japonii i Korei Płd.


Cieszę się, że trafiłaś/eś na moją stronę.

Mam nadzieję, że rozgościsz się i zostaniesz tutaj na dłużej.

Pamiętaj, że zawsze chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.